קופת חולים לאומית

קופת חולים לאומית - תכניות משלימות

קופת חולים לאומית עד הבית

קופת חולים לאומית - האינטרנט משרת אתכם

קופת חולים לאומית - הרופאים עונים על כל השאלותקופת חולים לאומית היא אחת מהקופות המספקות שירותי בריאות לתושבי מדינת ישראל.

קופת חולים זו הוקמה על ידי ד"ר וינשל בשנת 1933 בתל אביב.

הלאומית מאגדת אפשרויות של שירותי בריאות רבים, כגון: ביטוח משלים, לאומית סיעוד, לאומית אופטיקה, לאומית דנטיקה, שירותי לאומית עד לבית הלקוח, שירותים מקוונים ועוד.

קופת חולים לאומית - תכניות משלימות

קופת חולים לאומית מאפשרת ללקוחותיה לבחור בין שני מסלולי הביטוחים המשלימים: מסלול לאומית כסף- מסלול הביטוח המשלים הבסיסי של הקופה הלאומית, נותן ללקוחותיו שירותים רפואיים אשר אינם ניתנים בסל הבריאות הבסיסי.

מסלול לאומית זהב- מסלול נוסף של ביטוח משלים שמטרתו לספק שירותים אשר אינם כלולים בסל הבריאות הבסיסי כולל רפואה פרטית מתקדמת.

קופת חולים לאומית עד הבית

הרבה אנשים נתקלים בקושי כאשר הם חולים בשעות הלילה וחשים כי אין הם יכולים להגיע עד לרופא ולכן הם צריכים שהרופא יגיע אליהם לאומית מפעילה שירות מיוחד שבו היא מגיעה עד לבית לקוחותיה.

כמו כן, ישנם אנשים רבים אשר זקוקים לבדיקות שגרתיות או בדיקות ספציפיות של בדיקות דם, אך לרוב הבדיקות נערכות בשעות שהם נמצאים בעבודה ופעמים רבות הם צריכים לקחת יום חופש מהעבודה ולהמתין זמן רב בתור עד אשר מבצעים להם את הבדיקה הנדרשת.

לאומית מודעת לקשיים אלו ולכן היא מספקת ללקוחותיה שירותי מעבדה בבית או לסירוגין במקום העבודה שלכם, כמו כן היא מספקת ללקוחותיה שירות של ביקור רופא בשעות הלילה. חשוב לקחת בחשבון כי שירותים אלו אינם בחינם.

קופת חולים לאומית - האינטרנט משרת אתכם

לאומית מודעת לכך שכיום אנשים רבים מעדיפים לבצע פעולות רבות הכוללות אינפורמציה, הזמנת תורים, בירור תוצאות בדיקות ועוד דרך האינטרנט ולכן היא מעמידה לרשות לקוחותיה את האפשרות לבצע את הפעולות הללו דרך האינטרנט מנוחיות ביתם.

על מנת להתחיל ולהשתמש בשירותים המקוונים של הלאומית, הם צריכים לגשת לסניף קופת החולים הקרוב למקום מגוריהם והפקידה תעניק לכם שם משתמש וסיסמא.

קופת חולים לאומית - הרופאים עונים על כל השאלות

לאומית יודעת כי לא תמיד יש את הזמן להגיע למרפאה על מנת לשאול את הרופא שאלה ספציפית, כמו כן פעמים רבות אין במרפאה את הרופא המומחה שלו אנו רוצים להפנות את השאלה באותו היום ולכן היא החליטה להעמיד בפני לקוחותיה את האפשרות לשאול דרך האינטרנט את כל השאלות המטרידות אתכם והרופאים המומחים של הלאומית יענו על שאלותיכם.

מרפאת מומחים וירטואלית זו משמשת לקוחות רבים של הקופה בתחומים רבים, כגון: משפחה וגיל זהב, ילדים, נוער, לב, נשים, תזונה, רפואה טבעית ומחלות עור ומין.

קופת חולים לאומית זו הקופה בשבילכם